پنجشنبه, ۴ مرداد ۱۴۰۳ /
1725
۲۶ دی ۱۴۰۲ - ۱۰:۱۲

خط و نشان فرمانده ارشد ارتش برای عاملان حمله تروریستی کرمان /سردار حسن زاده: حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها ادامه پیدا خواهد کرد

تسنیم نوشت: امیر حیدری گفت: گروهک تروریستی داعش در حقیقت یک گروهک مرتد و بی‌دین هستند چرا که کسانی که دین داشته باشند خون انسانی را به ناحقی نمی‌ریزندخط و نشان فرمانده ارشد ارتش برای عاملان حمله تروریستی کرمان /سردار حسن زاده: حمله موشکی سپاه به مقر تروریست‌ها ادامه پیدا خواهد کرد

امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر امروز در حاشیه افتتاح پروژه مسکونی ۶۰ واحدی کارکنان یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق نزاجا در کرمان در جمع خبرنگاران با تسلیت انفجار تروریستی کرمان، اظهار داشت: خداوند از دشمنان اسلام، قرآن و دین خدا انتقام خواهد گرفت.

وی بیان کرد: گروهک تروریستی داعش، حامیان آنها و کسانی که مبادرت به چنین اقدامات جلادانه‌ای می‌کنند که روی سفاکان عالم را سفید کرده‌اند، پاسخ این جنایات خود را خواهند گرفت.

چند موشک بالستیک از خوزستان، کرمانشاه و آذربایجان غربی به مقر تروریست ها شلیک شد؟ /جزئیات مهم از زبان سردار حاجی زاده

پس لرزه حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریست های موساد و داعش /اسرائیل و آمریکا پیام حمله موشکی شب گذشته ایران را دریافت کردند؟

سپاه از کدام موشک ها در حمله به مقر تروریست های موساد و داعش استفاده کرد؟ +عکس

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه گروهک تروریستی داعش در حقیقت یک گروهک مرتد و بی‌دین هستند چرا که کسانی که دین داشته باشند خون انسانی را به ناحقی نمی‌ریزند، گفت: داعش، حامیان آن و کسانی که داعش سر در آخُر آنها دارد و به این گروهک تروریستی کمک می‌کند و آنها را ارتزاق و تغذیه می‌کند و به آنها کمک اطلاعاتی و عملیاتی می‌کنند دیر یا زود با دست توانای خداوند که از آستین رزمندگان اسلام بیرون خواهد آمد به سزای اعمال ننگین خود می‌رسند و پاسخ این شرارت‌ها را دریافت خواهند کرد.

وی با اشاره به افتتاح پروژه مسکونی ۶۰ واحدی کارکنان یگان‌های قرارگاه منطقه‌ای جنوبشرق نزاجا در کرمان، بیان کرد: این اقدام به بنا به اوامر فرمانده معظم کل قوا در راستای ایجاد مسکن برای کارکنان نیروهای مسلح انجام شده است.

امیر حیدری با بیان اینکه ساخت مسکن برای کارکنان شریف نیروی زمینی ارتش در اقصی نقاط کشور آغاز شده است، افزود: تلاش ما بر این است که هیچ کدام از کارکنان ارتش از پایان ۱۴۰۳ بازنشست نخواهند شد مگر اینکه وضعیت مسکن شخصی آنها واضح و روشن شده باشد.

وی با اشاره به اینکه این اقدامات در تمام مناطق آغاز شده است و در منطقه جنوب شرق کشور و کرمان با همت امیر غلامعلیان در این حوزه پیشگام هستند، گفت: امروز این واحدها با بهترین کیفیت ساخته و تقدیم همرزمان ما شدند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه ساخت ۵۵ هزار واحد منزل شخصی کارکنان ارتش در تمام استان‌های کشور برنامه ریزی شده که در حال احداث است، افزود: احداث ۲۳ هزار واحد سازمانی ارتش هم برنامه ریزی شده که تا کنون ۱۱ هزار واحد آن تحویل کارکنان داده شده و بقیه هم در حال ساخت است؛ امیدواریم بتوانیم تا پایان سال آینده به تعهدات خود در این حوزه عمل کنیم.

هیچ اقدامی از سوی دشمن درمورد ملت ایران بدون پاسخ نمی‌ماند

همچنین به گزارش ایسنا، سردار حسن حسن‌زاده در دویست و نهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن گرامیداشت یاد ۲۴ هزار شهید پایتخت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ۱۴۰ شهید شهرداری تهران، اظهار کرد: به هیچ عنوان هیچ خطایی از دشمن و هیچ حرکت مذبوحانه و اقدام کوچک و بزرگ دشمن مقابل ملت ایران بدون پاسخ نمی ماند.

وی افزود: آنها می دانند سالیان سال است به واسطه قدرت ایران با پشتیبانی جوانان، در واکنش به هر اقدامی، تمام تاروپود آنها در هم کوبیده می شود. شب گذشته همه شاهد بودند مقرهای جاسوسی تروریست ها در هم کوبیده شد. این اتفاق برای آنها این معنا را دارد که تمام تلاش های آنها مورد رصد جمهوری اسلامی است.

سردار حسن‌زاده با بیان اینکه باید بدانند برای ادامه حیات معمولی باید خطاهای خود را به صفر برسانند، تصریح کرد: این اقدام ادامه پیدا خواهد کرد و دشمنان نظام جمهوری اسلامی باید به یأس و پشیمانی برسند. خدا را شاکریم که سپاه توانست در کوتاه ترین زمان ممکن هم دستورات مقام معظم رهبری را اجرایی کند و هم به درخواست خانواده های شهدای کرمان پاسخ دهد.

تقدیر از مدیریت شهری پایتخت

وی با اشاره به اقدامات ارزشمند و رو به جلوی شهرداری تهران به ویژه در بخش حمل و نقل، خاطرنشان کرد: توسعه حمل و نقل ریلی در ماه‌های اخیر با پیگیری شهردار و رئیس شورای شهر تهران ملموس است. این اقدامات و توجه به روح و کالبد شهر تهران قابل تقدیر است.

سردار حسن زاده با بیان اینکه امروز شاهد شورایی اسلامی و متفاوت نسبت به قبل هستیم، تصریح کرد: حضور اعضا بین مردم محرز است و بر اساس ارزیابی ها می بینیم که این دوره فعال ترین شورا در ادوار اخیر است. از سویی دیگر شورا تسهیل گر امور اجرایی شهر است.

تعامل روز افزون بسیج به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی با تمام سطوح شهرداری

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با تأکید بر تعامل روز افزون بسیج به عنوان بزرگترین شبکه اجتماعی با تمام سطوح شهرداری، یادآور شد: اقدامات شورا در طرح شهید همدانی و اجرای برنامه های اثرگذار از جمله راهیان نور جای تقدیر دارد.

وی با اشاره به تشکیل یک دبیرخانه دائمی و ۲۸ کمیته برای برگزاری کنگره شهدا، گفت: پایان اجلاسیه به معنای پایان کنگره نیست و باید در اوج، امور را دنبال کنیم و با مشارکت تمام دستگاه های اجرایی از جمله شهرداری امور را پیش ببریم.

سردار حسن زاده با بیان اینکه شهدای تهران؛ شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، امنیت، مدافع حرم و سلامت هستند، خاطرنشان کرد: این باعث افتخار ماست که در اقشار مختلف شاهد وجود افتخارات و الگوهایی هستیم. یکی از مدارس منطقه ۱۷ شهر تهران ۱۵۰ شهید تقدیم به انقلاب کرده که این نقش دانش آموزان در دفاع مقدس را نشان می دهد.

۵۶۰ بانوی شهید در تهران داریم

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ با اعلام اینکه ۵۶۰ بانوی شهید در تهران داریم، اظهار کرد: آنچنان که باید به معرفی شهدا و فرهنگ ایثار و شهادت پرداخته نشده است. ما شهدای بین المللی، رئیس جمهور، نماینده مجلس شهید، دانشمند شهید و دانش آموز شهید در تهران داریم.

وی با بیان اینکه ۱۲۰۰ خانواده که دارای چند شهید هستند، در تهران وجود دارد، گفت: آمار ۲۵۰ شهید ادیان توحیدی در تهران به ثبت رسیده است. هزار و ۳۳۳ نفر در ترور، موشک باران و بمب گذاری ها در سطح شهر به شهادت رسیدند.

سردار حسن زاده با اشاره به جلسه خود با شهردار تهران در چند ماه گذشته، اظهارکرد: با تدبیر شهردار تهران کمیته فرهنگی با مسئولیت معاونت فرهنگی و اجتماعی و اداره کل فرهنگی، کمیته فضاسازی و المان ها با مسئولیت سازمان زیباسازی و کمیته یادمان ها با مسئولیت سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران تشکیل شده است.

وجود ۶۰۳ نقطه محل شهادت در تهران

وی با بیان اینکه ۶۰۳ نقطه محل شهادت در تهران وجود دارد، یادآور شد: باید کسانی که به تهران می آیند این موضوع را احساس کنند که در این راستا مقرر شد شهرداری المان هایی را در این نقاط ایجاد کند.

سردار حسن زاده با اعلام اینکه پرونده ۲۷ هزار نفر رزمنده تکمیل نبود، تصریح کرد: یک میلیون و ۳۰۰ هزار برگ سند از شهدا در تهران وجود دارد که این اسناد جمع آوری شده و در قالب آلبومی به خانواده ها تقدیم خواهد شد.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ تأکید کرد: فضایی برای نمایش اسناد، مدارک و وسایل شهدا توسط خانواده ها به عنوان آثار معنوی فرهنگ مقاومت باید در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: ما هدف گذاری کردیم هزار عنوان کتاب در قالب کنگره ۲۴ هزار شهید منتشر شود که ۸۰۰ کتاب به خاطرات و وصیت نامه شهدا اختصاص دارد و ۲۰۰ مورد نیز کتب گردان های عملیاتی است. تاکنون ۱۰۳ عنوان کتاب رونمایی شده و به زودی به ۲۰۰ عنوان کتاب خواهد رسید.

سردار حسن زاده با بیان اینکه درخواست داریم دستگاه های مختلف از جمله شورا و شهرداری برای ساخت آثار فاخر و اثرگذار هنری با محوریت شهدا با ما همکاری کنند، یادآور شد: برای اولین بار در کنگره های ملی کشور، سریال ۳۰ قسمتی در آینده نزدیک به مرحله پیش تولید می رسد. هفت فیلم سینمایی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ گفت: درخواست ما حمایت مستمر از تولیدات فاخر و ماندگار با موضوع شهدا و خانواده آنهاست.

برگزاری دهه شهدایی تهران از ۲ تا ۱۲ بهمن

وی با بیان اینکه اجلاسیه تحت عنوان دهه شهدایی تهران از ۲ تا ۱۲ بهمن ماه برگزار خواهد شد، تأکید کرد: تهران را باید به عنوان شهر دارای ۲۴ هزار شهید شناخت. ما باید این میراث معنوی را برجسته کنیم.

سردار حسن زاده با اشاره به اجرای سرود ۲۴ هزار شهید تهران با حضور ۲۴ هزار نفر در بهار سال آینده در میدان آزادی، تصریح کرد: ۱۲۴ هزار بسته معیشتی، ۲۴ هزار بسته لوازم تحریر و ۲۴ هزار سری جهیزیه ظرف مدت ۴۵ روز توسط محلات و مساجد تهیه شد. این باعث افتخار است که در این تنگنای معیشتی مردم مشارکت کردند.

برپایی یادواره شهدا در ۱۱۰ نقطه برای دوم بهمن

وی افزود: سمفونی ۲۴ هزار شهید ۲۹ دی ماه در تالار وحدت اجرا خواهد شد. همچنین یادواره شهدای انتظامی و یادواره های خیابانی در ۱۱۰ نقطه در دوم بهمن ماه برگزار می شود. مردم در معابر این یادواره ها را خواهند دید و این اقدام، کار جدیدی است که بسیج انجام می دهد و کل شهر به یک یادواره تبدیل خواهد شد.

اجرای برنامه شهر شهدا بهمن امسال در پایتخت

فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ با اشاره به غرس ۲۴ هزار نهال توسط شهرداری، یادآور شد: این طرح در هشتم بهمن ماه رونمایی خواهد شد. برنامه شهر شهدا نیز بهمن ماه امسال در پایتخت برگزار می شود که براساس پیش بینی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، بیش از یک میلیون نفر از این برنامه بهره مند خواهند شد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی تأکید کرد: انتظار داریم در هفته اول بهمن ماه فرصتی در شهرداری فراهم شود تا مردم بتوانند از خدمات به نحو مطلوبی بهره‌مند شوند. همچنین ما فضایی را برای دبیرخانه دائمی کنگره نیاز داریم که البته شهردار تهران نیز با این موضوع موافق بود.

۲۷۲۱۸

منبع خبر «» است و اخبار سیاسی ایران از رسانه‌های خبری در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. چنانچه محتوا را شایسته تذکر می‌دانید، خواهشمند است کد ( 1725 ) را همراه با ذکر موضوع به شماره  09352222675  پیامک بفرمایید.با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه اخبار سیاسی ایران از رسانه‌های خبری مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
شرق 38 دقيقه پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]
شرق 1 ساعت پيش [ 0 بازدید ]

نظرات و تجربیات شما